Homepage

هوداد از سال ۹۲ در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت خود را آغازکرده است. ما زیر مجموعه آژانس تبلیغاتی معتبر مات هستیم و تاکنون 100 پروژه موفق را در کارنامه خود ثبت کرده ایم. زمینه‌های فعالیت شرکت ما در حوزه‌های طراحی اپلیکیشین،طراحی باشگاه مشتریان، فناوری  مالی، UI/ UX است.

تیم ما شامل بیش از 50 نفر نیروی زبده می‌باشد و اولویت اصلی ما رضایت مشتری است.

ما در هوداد؛ همواره در حال به روز رسانی روش‌های خود برای طراحی اپلیکیشن‌های متفاوت هستیم و از تکنولوژی به روز بهره می‌بریم.

هدف ما طراحی بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن برای کسب و کار شما است. همیشه بر این پایبندیم که اساس موفق شدن، درست و هوشمندانه قدم برداشتن است.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل در یک نگاه

 

ما بیشتر از آنچه وقت خود را به برقراری ارتباط در دنیای واقعی و بصورت رو‌در‌رو بگذرانیم، ترجیح می‌دهیم از طریق اپلیکیشن‌های موبایل ارتباط برقرار کنیم. بدون درنظر گرفتن اینکه این امر از نظر روانشناسی یا علوم اجتماعی سالم باشد یا نه، ما در درجه اول به تلفن‌های همراه خود و بخصوص اپلیکشین‌های درون آن گره خورده‌ایم و روز به روز به آنها وابسته‌تر می‌شویم.

 

رشد استفاده از  اپلیکیشن‌های موبایل

در سال 2018، بر اساس پیش‌بینی آماری، میزان بارگیری اپلیکیشن‌‌های تلفن همراه در سراسر جهان به 225 میلیون بارگیری رسید. بیش از 50٪ از کاربران تلفن‌های هوشمند بلافاصله پس از بیدار شدن دستگاه‌های خود را فعال می‌کنند.

مردم 89٪ از وقت خود برای استفاده از رسانه‌های تصویری را از طریق اپلیکیشن‌های موبایل می‌گذرانند و سهم وبسایت‌ها تنها 11٪ می‌باشد. داده‌های آماری بازتاب این واقعیت است که استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل به بخشی از زندگی ما تبدیل شده‌اند و به همین دلیل است که تعداد شرکت‌های ساخت اپلیکیشن و طراحی آن با چنین سرعتی در حال افزایش هستند.

طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

طراحان اپلیکیشن وظیفه خوب جلوه دادن یک برنامه را بر عهده دارند. طراحان، مسئول طراحی سبک کلی برنامه هستند. طراحی رنگ، انتخاب فونت، طراحی و جایگذاری انواع دکمه‌ها و استفاده از ابزارک‌های کاربرپسند همگی از وظایف یک طراح اپلیکیشن است.

از کجا باید شروع کرد؟

اگر تصمیم گرفته‌اید که طراحی اپلیکیشن موبایل را امتحان کنید و در یک شرکت طراحی اپلیکیشن مشغول به کار شوید، اما مطمئن نیستید که از کجا باید شروع کنید، جای نگرانی نیست! در این مقاله، به مواردی خواهیم پرداخت که برای شروع کار به شما کمک می‌کند.